Nosgoth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nosgoth

..znaš li svoju sudbinu ili si rob vremena??..
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 jeste plakali na filmovima?'

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Soul reaver
Balance guardian
Balance guardian
Soul reaver


Broj postova : 355
Age : 2022
Localisation : Isengard...
Registration date : 15.05.2007

jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitimepet lip 15, 2007 12:27 pm

ja jesam kada pada barad-dur..tako mi ga žao.. kaj nemože zlo jednom pobjedit??
[Vrh] Go down
https://nosgoth.forumcroatian.com/index.htm
Dr. Faust
Guardian of Dimension
Guardian of Dimension
Dr. Faust


Broj postova : 125
Registration date : 09.06.2007

jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: Re: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitimepet lip 15, 2007 4:07 pm

Ne zlo ne može pobijediti u ovom filmu, mada sam i gledao filmova gdje i zlo pobijedi neki sa vampirima ako se dobro sjećam...

Ali ja nisam plakao na kraju filma nego su mi samo došle suze na oči kad Gandalf i Eomer u Dvije Kule dođu sa Rohanskim jahačima pred Helm's Deep, i oči su mi isto zasuzile kada u Povratku Kralja dolaze rohanski jahači pred Minas Thirith...
[Vrh] Go down
Soul reaver
Balance guardian
Balance guardian
Soul reaver


Broj postova : 355
Age : 2022
Localisation : Isengard...
Registration date : 15.05.2007

jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: Re: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitimesub lip 16, 2007 2:04 am

da..fenomenalno...
[Vrh] Go down
https://nosgoth.forumcroatian.com/index.htm
menothorn
Vojnik Rohana
Vojnik Rohana
menothorn


Broj postova : 15
Age : 36
Localisation : podstrana, split
Registration date : 22.05.2007

jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: Re: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitimesri lip 27, 2007 7:00 am

pih...plakali ste...na ono...a jnt kapulu! a na sta se tu ima plakat? pitanje je trialo bit jesi se smija na nesto. brale ja jesan. i to merryju i pippinu. jebote opaljenih tipova e...hehe stvarno su probili
[Vrh] Go down
Dr. Faust
Guardian of Dimension
Guardian of Dimension
Dr. Faust


Broj postova : 125
Registration date : 09.06.2007

jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: Re: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitimečet lip 28, 2007 1:44 am

Merry i Pippin rekao bih da su u nekoj mjeri čak i karikirani u filmu LotR...
Ali naravno i smiješni su dosta.
[Vrh] Go down
menothorn
Vojnik Rohana
Vojnik Rohana
menothorn


Broj postova : 15
Age : 36
Localisation : podstrana, split
Registration date : 22.05.2007

jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: Re: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitimečet lip 28, 2007 8:22 am

scratch ma njih su dvojica kraljine. al ne znam di ste našli scenu za plakat...hm...a da. gandalfov pad.al mi je zato bilo urnebesno drago kad se vratija.a za boromirom...jel iko plaka za boromirom?!jel on uopce zasluzija da se plače za njim?on je samo tija uzest prsten... u biti bija je pohlepan i nije sluša razum. i zato je pošteno šta je poginija... al se ipak pokaza ljudina u tom posljednjem fightu. jel se iko slaže samnom?
[Vrh] Go down
Soul reaver
Balance guardian
Balance guardian
Soul reaver


Broj postova : 355
Age : 2022
Localisation : Isengard...
Registration date : 15.05.2007

jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: Re: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitimečet lip 28, 2007 11:08 am

Smanji taj avatar!!! il ču ti ga ja.....

btw .. boromir... hm... idiot...
[Vrh] Go down
https://nosgoth.forumcroatian.com/index.htm
Dr. Faust
Guardian of Dimension
Guardian of Dimension
Dr. Faust


Broj postova : 125
Registration date : 09.06.2007

jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: Re: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitimečet lip 28, 2007 12:11 pm

menothorn je napisao/la:
scratch ma njih su dvojica kraljine. al ne znam di ste našli scenu za plakat...hm...a da. gandalfov pad.al mi je zato bilo urnebesno drago kad se vratija.a za boromirom...jel iko plaka za boromirom?!jel on uopce zasluzija da se plače za njim?on je samo tija uzest prsten... u biti bija je pohlepan i nije sluša razum. i zato je pošteno šta je poginija... al se ipak pokaza ljudina u tom posljednjem fightu. jel se iko slaže samnom?

Ne slažem se uopće sa tobom oko Boromira... Jesi li ti čitao knjige? Boromir nije htio direktno uzet Prsten nego je on pao pod utjecaj Prstena. Čak je i Frodo na kraju pao pod utjecaj Prstena na kraju i nije ga se htio riješiti.
[Vrh] Go down
menothorn
Vojnik Rohana
Vojnik Rohana
menothorn


Broj postova : 15
Age : 36
Localisation : podstrana, split
Registration date : 22.05.2007

jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: Re: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitimepon srp 02, 2007 12:54 am

ma Boromir je bija slabic. al nije on kriv sta je bija takav. uostalom reka san da se na kraju ipak dokaza ka covik. kako se mlatija na kraju to n isu istine... javite mi se kad budete tako hrabri i mocni ka on...a sta se avatara tice... ok minjan ga. nea mrque. hehe Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





jeste plakali na filmovima?' Empty
PostajNaslov: Re: jeste plakali na filmovima?'   jeste plakali na filmovima?' Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
jeste plakali na filmovima?'
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Nosgoth :: Fantastika :: lord of the rings-
Forum(o)Bir: